пфуу, мислех че ще ми се размине, но йовко ми прехвърли топката и ето ме, ще се опитам с бая мъка да реша какво точно не знаеш за мен и как да се разделя с тази информация.
едно. като малък не си харесвах името. приех го като се оказа че първия ни космонавт носи същото име.
две. преди да се запаля по фотографията съм свирил повече от десет години на китара.
три. почти никога не си доспивам. и доста често спя по четири-пет часа на денонощие.
четири. никога не сънувам.
пет. непостоянен съм. и нещата (доста често и хората) бързо ми омръзват.
(и понеже набрах скорост, ето и няколко бонус неща както е написал повече един адаш – не ми понасят много хора на едно място. мразя обясненията. често обичам да мълча)
Ми ако ги знам, ко пайм хехех;). Пак ще кажа – подъл номер е това!
Хехе, така си е, Eti – подъл номер ;) Ама да не мрънкаме много, все пак сетил се е за нас човекът :D
Иначе за Жоро и аз така – 2 може да съм го знаел, а пък за 3 си личи, дори по icq-то само ;)
бе аз да не би да обичам да споделям? :Р
я стига сте мърморили :D
На мен ми е интересна тази част, музиканстката (със свиренето).
Нещо за слушане… твое?
http://g.cult.bg/download/strangers.rar
http://g.cult.bg/download/inspire.rar
не бъди прекалено критичен.
на много много водка почти импровизации и двете :)
Strangers е интересна китарна интерпретация, добър мастеринг…
Inspire кефи повече – и като стил и като звучене.
Китарата ми звучи съвсем леко синтетично, може би от ефекта, малко по-чиста китара би предала по-нежно звучене.
Свириш ли още?
ами не :)
ефекта беше някъв ibanez, заедно с echo. ама не помня вече модела кой беше.
сънуваш винаги,само че не винаги поминш сънищата си :>
не сънувам.
знам какво говоря, опитвал съм какво ли не. лягал съм си много уморен, или отпочинал, или ядосан, спокоен. лягал съм рано или много много късно само за половин-един час спане. слагал съм си таймер на произволно време от нощта да ме събужда за да прекъсне малкия и големия цикъл на съня (според медицината). е няма братче. не сънувам. един път на две години си го спомням, но никак не го броя за сънуване.
ми точно това казвам и аз. рядко си спомняш какво си сънувал и оттам си мислиш,че не сънуваш. в действителност ние сънуваме средно 5 или 7 пъти на нощ. всички хора сънуват,независимо дали помнят след това или не. това е установено, защото по време на сън има „бързо движение на очите“, което психолозите могат да измерят и така да установят колко често човек сънува.
има доста материал по тази тема в нета, разтърси се, интересно е :)
ми интересувал съм се. затова казах и за циклите – малък и голям. затова съм си правил и опити за произволно сънуване. затова и помня когато сънувам… но е единични случаи за години.
[…] ме предизвикаха от две места, почти едновременно – george и […]